Paraşütçü Tipi Emniyet Kemeri

İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Paraşüt Tipi Bel Destekli Emniyet Kemeri. CE EN 358-EN 361.

Responsive image
YAZAR
İbrahim Çelimli
DOSYA BOYUTU
10,55 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786054959242

Paraşütçü Tipi Emniyet Kemeri harika bir kitap. Bu kitabın yazarı İbrahim Çelimli. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve İbrahim Çelimli'den Paraşütçü Tipi Emniyet Kemeri kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Okuduktan sonra büyük olasılıkla hayatınız değişmeyecek. Hatta hayatın içinden, öyle sıradan şeyler okuyacaksınız ki gerçeğin bu kadar çıplak anlatılması şaşırtacak sizi. Yalın ve samimi bir dilin dingin kıyılarında dinlenmeyeceksiniz; hayır! Rahatsız olacak, irkilecek, öfkelendirecek, içinde olduğunuz gerçekler. Biraz Yaşar Kemal, Biraz Orhan Kemal tınıları eşliğinde, çıplak gerçekçiliğin anlatıcısı, bir modern zamanlar dengbeji... Gözlerinizi ve kulaklarınızı sonuna kadar açın, elinizdeki kitapta bu ülkede ne olarak doğmuşsanız, kaderinizin sizi başka ülkelerde nasıl bulup avucunun içine aldığını hayretler içinde okuyacaksınız!Hayatınızda bir kez olsun patnonunuzu veya çalıştığınız şirketteki yöneticinizi beline bağladığınız bir iple ofisin tavanında sallanırken hayal etmemişseniz; bu kitabı okumayın…(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 328Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Chiviyazıları Yayınevi 


Emniyet Kemeri Paraşüt Tipi modelleri ve çeşitleri en uygun fiyatlarla www.ismont.com.tr'de. Emniyet Kemeri Paraşüt Tipi. SKU:03 T015-12. İndirim.