Tutku-Düşüş Serisi 3.Kitap

Menu. Ürünler Tutku-Düşüş Serisi 3.Kitap. Okumayı Sevdim Dizisi-10 Kitap Takım. Vahşi Doğadaki-En Sevdiğim Hayvanlar Kitapları.

Responsive image
YAZAR
Lauren Kate
DOSYA BOYUTU
7,28 MB
YAYIN TARIHI
2011
DIL
Türkçe
ISBN
9789944824446

Tutku-Düşüş Serisi 3.Kitap harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Lauren Kate. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Lauren Kate'den Tutku-Düşüş Serisi 3.Kitap kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Luce, Daniel için canını verirdi.Vermişti de. Hem de birçok kez. Zaman içerisinde, her defasında birbirlerinden kopmak zorunda kalacaklarını bilseler de Luce ve Daniel birbirlerini bulmaya devam etmişlerdi: Luce ölüyor, Daniel ise kalbi kırık bir halde tek başına kalıyordu. Fakat belki de bu şekilde olmak zorunda değildi...Luce geçmiş yaşamlarında bir şeyin - ya da birinin - ona yardımcı olabileceğinden emindir. Bu nedenle bu hayatının en önemli yolculuğuna çıkar… Daniel ile olan aşkına bizzat tanık olmak ve aşklarını sonsuz kılacak yolu bulmak için kendi geçmişine gider.Cam, melekler ordusu ve Sürgünler, çaresiz bir halde Luce’u yakalamaya çalışmaktadır, fakat hiçbiri Daniel kadar çılgına dönmemiştir. Luce’la paylaştıkları geçmiş boyunca onu takip eden Daniel, Luce’un tarihi değiştirmesi halinde olabileceklerden korkmaktadır.Çünkü asırlar boyunca süren sevgileri sonsuza dek alevlerin arasına hapsolabilir.Sayfa Sayısı: 373Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Epsilon Yayınları 


Düşüş Serisi'nin devam niteliğinde olan 3. kitap Tutku'nun kitap fragmanı. Fragmandaki şarkı: Bridezilla - Lunar Eclipse. www.thefallensagaturkiye.blogspot.com.